28.05. 2015 15:41

Vestavné myčky BEKO

Vestavné myčky BEKO
Moderní vestavné myčky Beko dokážou nabídnout vysoký standard za rozumné ceny. Ostatně společnost Beko patří mezi přední výrobce kuchyňských spotřebičů. Každá vestavná myčka Beko disponuje celou řadou funkcí, které i ve vaší kuchyni zcela jistě oceníte. Vynikající je třeba program Baby Protect, který dokáže ochránit křehké nádobí pro nejmenší...

13.04. 2015 14:06

Vestavné trouby Gorenje

Vestavné trouby Gorenje
Slovinská společnost Gorenje patří mezi nejznámější výrobce kuchyňské elektroniky. Na trhu je ostatně již od roku 1950. Momentálně dodává své výrobky do celkem 70 zemí po celém světě. Trouba Gorenje je ve světě elektroniky pojmem, která zná spousta domácností či firem. Nejmodernější vestavné trouby Gorenje si najdou své místo v kterékoli designové kuchyni...

31.03. 2015 14:31

Co by měly splňovat všechny kvalitní vestavné spotřebiče?

Co by měly splňovat všechny kvalitní vestavné spotřebiče?
Jak vybrat vestavné spotřebiče? Jasným kritériem při výběru vestavných spotřebičů je energetická třída, hlučnost, a finální vzhled. Na trhu je celá řada produktů od více či méně známých výrobců vestavných spotřebičů. Patří mezi ně vestavné spotřebiče Whirlpool, Bosch, Siemens, Miele, Beko, Mora, Gorenje, Bauknecht nebo Teka.

27.03. 2015 12:00

Když kvalitní vestavné spotřebiče, tak jedině od ETD elektro

Když kvalitní vestavné spotřebiče, tak jedině od ETD elektro
Při výběru nové kuchyně je podstatnou součástí rozhodování i volba kvalitních elektrospotřebičů. V posledních letech jsou trendem vestavné spotřebiče, které jsou zabudované do jednotlivých skříněk a kromě skvělých užitných vlastností vyzdvihují i krásu celého kuchyňského kompletu. Jaké kvalitní vestavné spotřebiče si pro svou kuchyňskou linku můžete pořídit?

16.02. 2015 11:23

Vestavné myčky Whirlpool

Vestavné myčky Whirlpool
Moderní vestavné myčky Whirlpool patří mezi nejoblíbenější kuchyňské spotřebiče. Není se čemu divit, jelikož se jedná o skutečně vynikající pomocníky, kteří vám mytí nádobí nejen ulehčí, ale i zdokonalí. Vestavná myčka Whirlpool totiž disponuje šestým smyslem, který myslí skutečně na všechno.