Whirlpool - vestavěné chladničky

Uvažujete v tuto chvíli nad koupí vestavěné chladničky Whirlpool? Nemůžeme jinak, než Vás podpořit. Dejte šanci té nejmodernější technologii, kterou nabízí právě vestavěné chladničky Whirlpool a určitě nebudete litovat.

Před koupí chladničky je třeba zvážit pár věcí. Kromě umístění a velikosti je důležité vzít na vědomí i objem chladničky a v dnešní době i její energetickou třídu.

Vestavná chladnička Whirlpool BSNF 8892 IX

Technologie chladniček Whirlpool

Vestavěné chladničku Whirlpool Vám v dnešní době mohou nabídnout tu nejmodernější technologii vůbec.

 • Beznámrazový systém No Frost - s tímto systémem je odmrazování minulostí!
 • Fresh control - jedinečná technologie, která Vám se 100% jistotou zaručí ideální vlhkost, a Vy se už nebudete muset bát o čerstvost Vašich potravin
 • Technologie 6. SMYSL Fresh Control - technologie, která je typická pro všechny novější modely chladniček Whirlpool, díky této technologii dosáhnete požadované teploty 5x rychleji, než u jiných technologií, dokáže totiž stabilizovat vlhkost v celém prostoru chladničky v rozmezí od 70 až do 85%. Tato technologie by dokázala obstát na jedničku, vždyť právě díky technologii Fresh Controls 6. SMYSL můžete své potraviny uskladňovat ještě déle a nebát se žádných problémů s bakteriemi.
 • Filtr od spol. Microban - unikátní filtr proti bakteriím, který, ne jen, že dokonale pohlcuje prach, ale také skvěle eliminuje bakterie a tím i perfektně chrání Vaše potraviny. Jeho další kvalitou je možnost snadné výměny, jeho životnost se odhaduje přibližně na půl roku.
 • Activ0°- nejlepší způsob jak udržet Vaše ryby a maso déle čerstvé a tím i stále hodnotné. Součástí zásuvky je i ovládací panel na její vypnutí a právě s jeho pomocí se teplota udrží v celé chladničce.
 • Technologie Star Light - obsahuje 4 LED diody, které zajišťují rovnoměrné osvícení celé chladničky a právě proto lze tuto technologii řadit mezi technologie nejvyšší třídy.

Vestavná chladnička WHIRLPOOL BSF 8152 W

Chladničky Whirlpool - jak jsou na tom s objemem?

Vnitřní uspořádání je téměř geniálně vyřešeno. Ať si vyberete jakýkoliv objem, vždy budete uchváceni tím, že získáváte dostatek místa pro své potraviny a díky poličkám a přihrádkám vše dokonale a přehledně uskladníte.

Nabídky objemů

 • výška 2 metry -> objem až 401 litrů
 • výška 1,89 metru -> objem 371 litrů

Vestavná chladnička Whirlpool

Energetická spotřeba

Energetické třídy jsou označovány písmeny od A až po G, (A=nejnižší spotřeba energie) a dále pak existují kategorie A+, A++ nebo A+++.

Chladničky Whirlpool mívají různý počet okruhů. Díky dvěma okruhům je možné mít teplotu pro mrazák a ledničku nastavenou zvlášť. Nicméně jako za každý luxus, i za tuto vychytávku si připlatíte a je dobré mít na mysli a nebýt překvapeni, když se Vám navýší spotřeba.

Green Generation je řada špičkových vestavěných chladniček Whirlpool, které jsou na jedné straně elegantní a vysoce funkční, a na straně druhé jsou šetrné k životnímu prostředí.

Vestavná chladnička Whirlpool

Design vestavěných chladniček

 1. design vnější - vnější vzhled, viditelný na první pohled
 2. design vnitřní - počet polic, jejich uspořádání, styl zásuvek, dvířka, přihrádky apod.

- chladničky Whirlpool si můžete vybrat jak se skleněnými, tak plastovými či drátěnými policemi

Vestavná chladnička Whirlpool

Velikosti chladniček

 1. chladničky Whirlpool bez mrazícího prostoru
 2. kombinované chladničky s mrazničkou Whirlpool
 3. jednodveřové chladničky Whirlpool
 4. Dvoudveřové chladničky Whirlpool (chladící část je od mrazící oddělena)

Velikost chladniček bývá variabilní (výška se pohybuje od 85 do 210 cm, šířka od 55 do 90 cm), hloubka mívá obvykle 60 cm.

Vestavná chladnička Whirlpool

Přehled funkcí chladniček Whirlpool 

 • Technologie 6. smysl Fresh Control
 • Antibakteriální filtr Microban
 • Beznámrazový systém No Frost 
 • Never Defrost 
 • Varovný signál - může mít formu zvukovou nebo optickou, oba způsoby Vás však neprodleně informují o tom, zda jste nenechali otevřené dveře nebo zda není v chladničce zvýšená teplota
 • Superfreez - umožňuje maximálně rychlé mražení potravin  
 • Supercool - el. senzor, který zajistí rychlé zchlazení potravin právě vložených do chladničky 
 • Záruka a dostupnost servisu - možnost rozšířené záruky a servisu

Vestavná chladnička Whirlpool

Vestavná chladnička Whirlpool