Vestavné trouby Mora

Vestavné trouby Mora

Moderní kuchyně si zaslouží ty nejkvalitnější spotřebiče. Základem každé z nich by měla být kvalitní vestavná trouba. Ta dokáže ladit s korpusem kuchyně a pečení v ní je doslova hračkou. Tradiční jsou především vestavné trouby Mora. Právě ony totiž nabízejí hned několik výhod, díky kterým byste si některou z nich měli pořídit. Vestavná trouba Mora dokáže nabídnout kvalitu kombinovanou s dlouholetou životností. Volit se dá trouba Mora hned v několika variantách. Poměrně oblíbená je především vestavná trouba Mora bílá. Právě ona je totiž schopna designově skvěle padnout do kuchyně, jež je laděna do bílého odstínu. Vestavná trouba Mora bílá může stejně jako ostatní modely disponovat celou řadou funkcí. Ty jsou ostatně u vestavné trouby Mora jakousi samozřejmostí. Hodně oblíbené jsou i vestavné sety trouba deska mora. Určitě není od věci soustředit se i na rozdělení vestavných trub mora a také na jednotlivé typy.

Rozdělení   

Mora vestavné trouby je možné rozdělit podle funkcí, kterými disponují. Podívejme se tedy přehledně na tyto typy.

Multifunkční vestavná trouba Mora

Jestliže chcete troubu, která bude schopna připravovat pokrmy různými způsoby, pak je ideální multifunkční vestavná trouba Mora. Grilování jídel anebo příprava na horkovzdušném programu jsou u této vestavné elektrické trouby Mora samozřejmostí.

Horkovzdušná trouba Mora

Momentálně nabízí Mora vestavné trouby i s horkovzdušným programem. Ten umí připravit jídlo mnohem rychleji. Horkovzdušná trouba Mora je tedy ideální zejména pro urychlení pečení.

Elektrická trouba Mora

Nejlevnější variantu představuje ryze elektrická trouba Mora s minimálním množstvím programů.

Druhy          

Mora vt 405

Vynikající multifunkční trouba s 5 funkcemi. Její součástí je i samočisticí mechanismus.

Mora vt 405

Mora vt 428 mx          

Trouba v energetické třídě A+++ s celkovým příkonem 2,2 kW. Nabízí čistění Ecoclean.

Mora vt 428 mx

Mora vt 536 mx          

Elektrická vestavná trouba s 9 funkcemi. Nabízí i 3D chladicí systém a dětskou pojistku.

Mora vt 536 mx

Mora vt 538 mx          

Mimo 9 funkcí nabízí tento model i teleskopické rošty a skvělé osvětlení. Trouba mora vt 538 mx je skvělým spotřebičem do každé domácnosti.

Mora vt 538 mx

Mora vt 559 mx          

Trouba s 9 funkcemi, třemi teleskopickými rošty a funkcí Water Clean. Dotykové ovládání u ní zajistí Touch Control.

Mora vt 559 mx

Uložení vestavné trouby Mora