Vestavné trouby Gorenje

Slovinská společnost Gorenje patří mezi nejznámější výrobce kuchyňské elektroniky. Na trhu je ostatně již od roku 1950. Momentálně dodává své výrobky do celkem 70 zemí po celém světě. Trouba Gorenje je ve světě elektroniky pojmem, která zná spousta domácností či firem. Nejmodernější vestavné trouby Gorenje si najdou své místo v kterékoli designové kuchyni. Pokud si pořizujete novou kuchyni, pak bude vestavěná trouba Gorenje její nedílnou součástí. Vestavná trouba Gorenje nabízí nejen spousty funkcí, ale i neotřelý vzhled. Kvalitou vestavěné trouby Gorenje stoprocentně nezklamou.            

Elektrická trouba Gorenje 

Elektrická trouba Gorenje nabízí vysoký výkon a vysokou kvalitu. Pořídit si ji lze za přijatelnou cenu na rozdíl od některých konkurenčních značek.

Vestavné elektrické trouby Gorenje         

Moderní vestavné trouby Gorenje jsou konstruovány přímo na míru do konkrétních nejmodernějších typů kuchyně. Energeticky nenáročná vestavná trouba bude ozdobou vaší kuchyně. 

Horkovzdušná trouba Gorenje      

Příprava pokrmů nebyla nikdy snazší! Horkovzdušné trouby Gorenje zvládnou připravit jakékoli jídlo, a to díky efektivnímu proudění vzduchu. To vše v designově povedeném provedení.

Sporák Gorenje s horkovzdušnou troubou

Sporák Gorenje, který je vybaven horkovzdušnou troubou představuje multifunkční zařízení, v němž zvládnete připravit jakýkoli pokrm. Zejména sporáky s indukčními deskami jsou vynikající.

Druhy

Gorenje bo 7431 ax

Vestavná multifunkční trouba s inovativní LCD panelem DirecTouch. Disponuje teleskopickými výsuvy. Chlazené boky trouby navíc dbají na maximální bezpečnost.

Gorenje bo 7431 ax

Gorenje bo 75 sy2w 

Elektrická vestavná trouba patřící do energetické třídy A-20%. Multifunkční zařízení nabízející ventilátor, gril či funkce AuaClean a další.

  Gorenje bo 75 sy2w

Gorenje bo 7522 ax

Moderní elektrická vestavná trouba s mnoha inovativními funkcemi. Vynikající je především časovací sonda, která při přednastavené teplotě troubu automaticky vypne. 

Gorenje bo 7522 ax

GORENJE BO 5322 SX

Vestavná elektrická trouba s dotykovými programovatelnými hodinami. Objem trouby činí 65 litrů. Nabízí jak horní, tak i spodní topné těleso. 

GORENJE BO 5322 SX

GORENJE BO 6P2X

Luxusní multifunkční vestavná trouba je vybavena chladicím systémem DC+ a spínačem pro vypnutí ventilátoru. Samozřejmostí je i funkce AquaClean.

GORENJE BO 6P2X

GORENJE BO 7303 AX

Gorenje BO 7303 AX je multifunkční vestavná elektrická trouba s ovládáním DirecTouch. Na moderním panelu budete troubu pohodlně ovládat. Bezpečnější dvířka CoolDoor navíc zajistí maximální bezpečnost. 

GORENJE BO 7303 AX

GORENJE BO 87 ORAW

Designová vestavná trouba Gorenje v bílé barvě s inovativním ovládáním DirecTouch nabízí pohodlné pečení se vším všudy. Tvar HomeMade je originální a o bezpečnost se postará technologie CoolDoor.

GORENJE BO 87 ORAW

GORENJE BO 87 ORAX

Vestavná trouba s luxusním objemem 65 litrů. Samozřejmostí je specifický tvar HomeMade a EcoClean.

GORENJE BO 87 ORAX

GORENJE BO 8740 AX

Úsporná multifunkční vestavná trouba znaky Gorenje s ovládáním DirecTouch. Disponuje teleskopickými výsuvy a dvířky CoolDoor.

GORENJE BO 8740 AX