Odšťavňovač v kuchyni – základ moderního a zdravého způsobu života

Cítíte se slabí a bez energie? Dříve než se pustíte do drahých doplňků stravy ve formě tablet, co takhle vyzkoušet čerstvou šťávu z ovoce a zeleniny? Není nic snazšího, než si dopřát pořádnou dávku vitamínů přirozenou cestou. Jak ale sílu vitamínů dostat na svou stranu?

Nastartujte váš den dávkou vitamínů

Moderní životní styl nás enormně vyčerpává a naše tělo trpí nedostatkem nejrůznějších vitamínů a minerálních látek. V důsledku toho jsem unavení, nevrlí a mnohdy neproduktivní, což neprospívá soukromému ani profesnímu životu. Proto bychom měli sníst každý den optimální množství ovoce a zeleniny. Ideální formou, jak do sebe potřebné živiny dostat, je ve formě šťávy. Čerstvá šťáva přímo z plodů není nikterak upravovaná, a tudíž zcela přírodní a čerstvá. Zanedlouho uvidíte sami, jak vaše tělo sílí, je plné energie a mnohem lépe zvládá každodenní pracovní povinnosti

Spoutejte sílu vitamínů jednoduše ve vaší kuchyni

V každém obchodě s domácími potřebami nebo elektrickými spotřebiči najdete velký počet rozmanitých značek odšťavňovačů, které se tváří jako ty nejlepší na světě. Jak ale vybrat výkonný a kvalitní přístroj?

My doporučujeme odšťavňovač KENWOOD JE 880, tento a mnoho dalších odšťavňovačů můžete pořídit na našich stránkách www.etd.cz.

KENWOOD JE 880

Tento odšťavňovač patří mezi nejnovější přístroje, které využívají moderní technologie. Díky tomu je ovoce a zelenina zpracovávána šetrně, ale současně kvalitně tak, aby šťáva obsahovala všechny vitamíny a enzymy. Díky svému kovovému tělu a širokému plnícímu otvoru je zpracován každý kus ovoce a zeleniny do posledního kousíčku. Dvě rychlosti pak umožňují zpracovávat měkké i tvrdé ovoce či zeleninu. Dostatečný 1,5l džbán pak pohodlně pojme velké množství šťávy a vitamínů.

Odšťavňovač využívá nejmodernější technologie APEX, díky které se dužina zpracovává čistě a do poslední kapičky. S celkovým výkonem 2000 W je Kenwood JE 880 opravdu špičkovým modelem ve své třídě.

  • Materiál základny: Kov
  • Rozměry (cm): 36d x 21š x 40v
  • Výkon: 1500 W (JE 850)/2000 W (JE 880)
  • Hmotnost: 5,3 kg
  • Jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí: ano
  • Bezpečnostní pojistka: ano
  • Systém APEX: ano
  • Kapacita: 3 l nádoba na výlisky, 1,5 l nádoba na šťávu
  • Velikost plnicí trubice: XXL
  • Násypka na celá jablka: ano

KENWOOD JE 880

Doporučujeme také odšťavňovač KENWOOD JE 850, jenž se vyznačuje stejnými vlastnostmi jako JE 880. Jediný rozdíl je ve výkonu, který je 1500 W.

KENWOOD JE 850

Přírodní bohatství v té nejvyšší kvalitě pro každého

V době, kdy se na nás chystají podzimní plískanice a tuhá zima, není nic lepšího, než náš organismus vyzbrojit pořádnou dávkou vitaminů. Kromě zvýšení imunity vás taková bomba zbaví únavy, nabije energií, a dokonce lze pitím ovocných a zeleninových šťáv bojovat proti nadváze. Tak s chutí do toho.