Nádobí, kuchyňské a domácí potřeby špičkové kvality za skvělé ceny

Moje babička vždycky říkala: „Kde se dobře vaří, tam se dobře žije.“ Bez čeho se však žádný kuchař neobejde? Bez kvalitního nádobí!

Možností, kde zakoupit domácí potřeby je spousta. Bohužel, ne vždy se můžete spolehnout na kvalitu. Někdy je navíc zboží předražené.

Nádobí patří mezi základní kameny každé domácnosti. Tak je k němu také potřeba přistupovat a dát si záležet při jeho výběru. Kvalitní nádobí může dobře sloužit i několik let, proto je vhodné obětovat nějaký čas a vybrat si to pravé, které vám bude vyhovovat.

Domácí potřeby ORION - domacipotreby-franta.cz

Pokud budete vybírat nádobí, kuchyňské a domácí potřeby u zavedených a osvědčených firem, určitě nešlápnete vedle. Tradiční společnosti mají dlouholeté zkušenosti a také pověst, kterou si rozhodně nechtějí pokazit. Proto nabízí takové produkty, které rozhodně neurazí cenou ani kvalitou. Spíše naopak. Někdy je až překvapivé jaké skvělé kousky můžete najít v nabídce.

Určitě také znáte obchody, kde se nespálíte a kam se rádi vracíte. Pokud však nevíte, kde si koupit dobré domácí potřeby a kvalitní nádobí, můžete zkusit Domácí potřeby Franta. Jedná se o společnost, která má dlouhou tradici. Na českém trhu působí od roku 1992, takže to asi dělají správně, když se jim stále daří a spokojení klienti se stále vrací.

Domácí potřeby ORION a TESCOMA - domacipotreby-franta.cz

WWW.DOMACIPOTREBY-FRANTA.CZ

Velký výběr zboží z kvalitních materiálů

V kategorii domácích a kuchyňských potřeb si můžete vybrat pomůcky pro přípravu a zpracování potravin (nože, nůžky, kráječe, struhadla...), pomůcky pro vaření (nádobí, pánve a poklice, tlakové hrnce...), pomůcky pro pečení (formy a plechy, zapékací mísy, odměrky, váhy...), pomůcky pro stolování a grilování (talíře, příbory, kořenky, prostírání, fondue, grily...), pomůcky pro přípravu nápojů (sklenice, termosky, konvice, vinotéky...), pomůcky pro skladování a balení potravin (dózy, misky, máslenky, chlebníky...), pomůcky pro organizaci a úklid (mopy, kartáče na žaluzie, odpadkové koše, sušáky, žehlící prkna...) a mnoho dalších užitečných potřeb a pomůcek.

V sortimentu nádobí si můžete vybrat z nepřeberného množství různých hrnců, kastrolů, pekáčů, poklic, rendlíků, forem na pečení a mnoha dalších produktů. V nabídce tak nechybí litinové, nerezové, titanové, teflonové, smaltované, silikonové nádobí, nádobí s keramickým povrchem a spousta dalších výrobků z nejlepších materiálů.

Nádobí - domacipotreby-franta.cz

Přední domácí i zahraniční výrobci

Domácí potřeby Franta vsází na ověřené a spolehlivé značky. V sortimentu je možné najít nádobí od oblíbených firem z České republiky i zahraničí.

Mezi nejznámější dodavatele patří Tescoma, Orion, Ballarini, Belis, BAF. Tím však výčet nekončí. Domácí potřeby Franta reagují na aktuální nabídku a poptávku, proto v nabídce můžete najít i různé produkty od jiných prověřených firem, které vyrábí kvalitní produkty za skvělé ceny.

V nabídce tak můžete najít také produkty od značek Curver, Leifheit, Kulinář, Joker, Victorinox, Wenger, Elko, MAT, Heidrum, Soehnle, Brita, Kayser, Jihokov, Porkert, Fiskars, Toner, KDS Sedlčany, Blex.Nyní k těm nejoblíbenějším a nejznámějším:

Tescoma – Jedná se asi o nejznámějšího českého distributora kuchyňských potřeb. Zboží společnosti Tescoma můžete znát také z televize, kde ho předvádí čeští kuchaři přímo v praxi. V České republice figuruje na prvním místě mezi distributory kuchyňských potřeb. Tescoma distribuuje své zboží do více než stovky zemí po celém světě.

Nádobí Tescoma

Orion – Nejširší výběr nádobí a kuchyňských potřeb zajišťuje český velkoobchod s domácími potřebami s názvem Orion.

Nádobí Orion

Ballarini – Je italská společnost, která vyrábí nádobí už od roku 1889. Italské nádobí Ballarini je pevné a spolehlivé. Vždyť právě Italové po sobě v manželství občas hodí pánví, na které po hádce připraví dokonalý usmiřovací pokrm. Proč si tedy nevybrat nádobí právě od italské firmy?

Nádobí Ballarini

Belis – Je tradiční český výrobce smaltovaného nádobí z Českých Budějovic. Ano, i v dnešní době je smaltované nádobí oblíbené. Ne každému voní nerez, proč ho tedy do toho nutit?

Nádobí Belis

BAF – Je německá společnost, která se zaměřuje na výrobu luxusního titanového a dalšího nádobí.

Nádobí BAF

Maximální kvalita za rozumnou cenu

Že to nabízí každý? To je možné, ale my své sliby plníme. Celoročně se snažíme držet ceny co nejníže. Někdy se však ještě trochu odvážeme a nabídneme pro zákazníky něco extra. Pravidelně u nás můžete narazit na zajímavé slevy a akční nabídky, díky kterým můžete výrazně ušetřit.

Protože spolupracujeme s vybranými společnostmi poměrně dlouho a úspěšně, můžeme nabídnout také unikátní slevy. Například na všechny produkty značky Tescoma v našem sortimentu můžete uplatnit slevový kupón s 10% slevou. A taková akce platí celý rok.

Mnoho lidí nakupuje také přes internet. My o tom víme a snažíme se vyjít zákazníkovi maximálně vstříc. Z toho důvodu můžete na našem e-shopu využít skvělý systém, díky kterému ušetříte. Když si objednáte vybrané zboží, získáte automaticky body na váš zákaznický účet. Co z toho, že budete mít body? Ušetříte. Platí totiž jednoduchá rovnice 1 BOD = 1 KORUNA! Peníze (body) je možné využít na další nákup, čímž snížíte cenu vašeho nákupu.

Přehledný e-shop s širokým sortimentem zboží

Internetový obchod máme na stránce vvvvvv.domacipotreby-franta.cz. Na tomto místě si můžete v klidu prohlédnout kompletní sortiment. Kdo má raději nákupy online, bude jistě spokojen.

Při tvorbě webu jsme kladli důraz na to, aby vše bylo přehledné a srozumitelné. Veškeré zboží je tříděno do jednotlivých kategorií, takže si stačí zadat, co hledáte a ono se to objeví. Produkty je možné třídit také podle ceny, výrobce, ale i jiných kritérií. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, zeptejte se. Kontakt máme přímo na webových stránkách a rádi vám poradíme.

Vybrané zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně. Tím ušetříte za dopravu. Pokud si zboží necháte zaslat na vámi zvolenou adresu, bude vám zboží doručené prostřednictvím společnosti PPL. Když objednávka přesáhne 2500 Kč, nebudete platit za dopravu ani korunu. A to se vyplatí.

Objednávku s dopravou můžete uhradit bankovním převodem, nebo si můžete nechat zaslat zboží na dobírku. Záleží pouze na tom, co vám více vyhovuje.

Dvě kamenné prodejny domácích potřeb

Některé věci je dobré vidět na vlastní oči. Proto máme kromě e-shopu také dvě klasické prodejny, kde si můžete domácí potřeby a nádobí prohlédnout a případně se poradit s odborným personálem, abyste si vybrali to pravé.

Obě prodejny se nachází v Příbrami. Možná se vám to zdá divné, ale má to své opodstatnění. Každá z provozoven má trochu jiné zaměření. V jedné můžete nalézt zejména produkty Tescoma a vybraných českých značek jako jsou KDS Sedlčany, Blex, Belis, Porkert, Toner, a mnoho dalších. Druhá prodejna patří do sítě obchodů Orion.

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat.

Platí to i v případě dotazů na jednotlivé produkty. Pokud vám v naší nabídce něco chybí, napište nám. Když to bude v našich silách, tak se pokusíme produkt sehnat a zařadit do naší nabídky. Trh se neustále mění a vyvíjí. Díky vám budeme zase kousek napřed před ostatními. Děkujeme za spolupráci.