Kuchyně Ballerina

Poznávacími znaky kuchyní Ballerina jsou kvalita a spolehlivost. Vyrábějí se přesně tak, jak je lidé potřebují. Mísí se zde jednoduchost s elegancí a zároveň funkčnost s originalitou.

Kuchyně Ballerina - ETD

V čem vynikají?

Základem kuchyní Ballerina je spolehlivý a vysoce kvalitní materiál. Společně s přísným dodržováním technologických postupů, které jsou na vysoké úrovni, vytváří dokonalou kombinaci moderní kuchyně.

Mezi hlavní přednosti německého výrobce kuchyní patří šíře sortimentu. K dostání je přes dvě stovky různých motivů a dekorů dvířek, u některých existuje dokonce možnost vlastního originálního potisku. Díky takto širokému rozpětí se dají dvířka velmi vhodně kombinovat s korpusem, jenž je nabízen v až dvaceti barevných variantách.

Materiál, ze kterého jsou dvířka kuchyní vyráběny, je různý. Používá se například břidlice či sklo. Nezbytnou součástí je lak, který je na dvířka nanášen v sedmi vrstvách, zajišťujících perfektní vzhled a dostatečnou ochranu proti fyzickému poškození. K mání je i nerezové provedení kuchyně.

Designová skla Ritzenhoof či madla Swarkovski, to jsou příklady jmen, která ilustrují onu zmiňovanou kvalitou kuchyní Ballerina. Přejdeme-li k řeči čísel, vyrábějí se dvířka o šíři až 22 mm, korpusy se dostávají k hodnotám 8 mm. Tato čísla dávají kuchyním Ballerina dostatečnou stabilitu a pevnost.

<iframe width="350" height="197" src="https://www.youtube.com/embed/t-_BGST0xG4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Výrobní filozofie

Německá společnost Ballerina vyrábí kuchyně již od roku 1978, jejich kvalita je tak dána i historicky. Od této doby se firma zařadila ke špičce v tomto oboru v Německu. Patří mezi nejmodernější a nejvýkonnější výrobce kuchyní.

Své produkty vyrábí takovým způsobem, aby se v nich zákazník velmi dobře cítil. Uvědomuje si, že v kuchyni tráví člověk spoustu času, musí to tak být místo inspirativní a zároveň prostor, kde panuje ta správná domácí atmosféra.

Dalším důkazem kvality je hodnocení odborníků. Kuchyně Ballerina získaly první místo v hodnocení odborného časopisu Mark intern v kategorii německý výrobce kuchyní.

Cenová výhodnost

Vzhledem k již několikrát zmiňované vysoké kvalitě a elegantnímu designu nemůže být logicky cena zařazena do nejnižších pater na trhu. Podíváme-li se ale na oblíbené měřítko cena-výkon, dostáváme se k velmi příjemným hodnotám. Na trhu existuje jen málo výrobců v podobné cenové hladině, kteří se kuchyním Ballerina dokáží kvalitativně vyrovnat.

Kuchyně Ballerina můžete pořídit v kuchyňském studiu společnosti ETD kuchyně Trhové Dušníky (www.etd.cz).

Proč si vybrat právě kuchyňské studio ETD?

- nabízí kvalitní kuchyně německého výrobce Ballerina
- ke každému projektu přistupují individuálně s ohledem na Vaše požadavky a prostorové možnosti
- nejsou omezeni typizovanými komponenty, kuchyně dělají na míru
- každá realizovaná kuchyň je jedinečná
- velký důraz je kladen na kvalitu montáže kuchyně
- cílem společnosti je 100% spokojený zákazník

Kuchyně Ballerina - ETD

Kuchyně Ballerina - ETD

Kuchyně Ballerina - ETD

Kuchyně Ballerina - ETD

Kuchyně Ballerina - ETD

Kuchyně Ballerina - ETD