Designové rozkládací jídelní stoly z českých dílen

Kvalitní jídelní stůl patří mezi nejdůležitější součásti každé moderní kuchyně. Prodejců nábytku, kteří jídelní stoly nabízejí, je dnes spousta, pokud ale chcete skutečnou kvalitu, nabídne Vám ji rodinná společnost Rott design. Ta se zaměřuje především na masivní jídelní stoly s rozkládacím systémem, na jejichž návrzích spolupracuje s předními architekty. Její jídelní stoly jsou tak nejen vysoce kvalitní, ale zároveň vynikají i po designové stránce. 

Elegantní jídelní stůl se hodí do každé místnosti

Kvalitní a krásné masivní stoly, které firma Rott design vyrábí, se hodí nejen do kuchyní a jídelen, ale díky jejich elegantnímu designu je můžete využít i v jiných místnostech. Jídelní stoly jsou vyráběny v různých velikostech, tak aby si každý mohl vybrat rozměry podle svých potřeb. Díky rozkládacímu systému a výsuvným deskám si navíc můžete velikost stolu přizpůsobit podle situace a podle počtu Vašich hostů.

Jídelní stoly různých tvarů

Většina rozkládacích jídelních stolů od firmy Rott design má hranatý tvar, pokud ale chcete kulatý jídelní stůl, můžete si vybrat hned ze čtyř různých modelů. Ty se vyrábějí pod názvy Dora, Elli, Ida a Panama a ve všech případech z nich lze vložením nástavných desek (nebo přidáním rozkládacího systému) udělat stůl oválného tvaru. Kulaté jídelní stoly se nejčastěji vyrábějí v rozměrech od 90 cm do 140 cm průměru. Zbytek nabídky tvoří stoly čtvercové a obdélníkové.

Exkluzivní masiv

Všechny rozkládací jídelní stoly z nabídky Rott design jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Použití toho nejlepšího materiálu zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost všech výrobků. V kombinaci s jedinečným designem se pak jedná o opravdu špičkové a exkluzivní produkty.

Jídelní stoly jsou vyráběny z bukového, dubového a ořechového dřeva a všechny tyto materiály jsou kupovány od prověřených zahraničních dodavatelů z Itálie a Německa. Ořech pochází ze Severní Ameriky. Pokud jde o povrchovou úpravu stolů, tak ta se provádí buď lakováním, voskováním nebo olejováním. Také je možné nechat stůl mořit do různých odstínů, pouze ořech je dodáván v jeho přírodní barvě.

Jídelní stoly na míru

Veškeré rozkládací masivní stoly od společnosti Rott design si můžete objednat ve velikosti na míru – šířka stolů se většinou pohybuje mezi 80 cm až 120 cm, délka pak v rozmezí 80 cm až 240 cm.

Kompletní podrobný ceník všech jídelních masivních stolů naleznete na stránkách www.rottdesign.cz, nebo můžete navštívit některou z podnikových prodejen, které se nacházejí v centru Prahy a v obci Hromnice na Plzeňsku.

Masivní stůl Anna - rottdesign.cz

Masivní stůl Antiqua - rottdesign.cz

Masivní stůl Aruba - rottdesign.cz

Masivní stůl Bahamas - rottdesign.cz

Masivní stůl Bea - rottdesign.cz

Masivní stůl Eli - rottdesign.cz

Masivní stůl Fiona - rottdesign.cz

Masivní stůl Hanna - rottdesign.cz

Masivní stůl Ida - rottdesign.cz