6 tipů na svěží bílou kuchyň - Ballerina

Ačkoli se zdá, že kuchyně je pouze obyčejnou místností, která slouží k uspokojení základních životních potřeb, pravdou je něco zdaleka jiného. Kuchyň má být krásné, příjemné místo, kde se cítí dobře nejen kuchaři, ale také ochutnávači, zvědavci a nedočkavci. Cítit se dobře znamená mít kolem sebe kvalitní věci a ke kvalitním výsledkům je třeba mít a ovládat kvalitní prostředky. Tímto heslem se řídí společnost Ballerina – jejíž kuchyně jsou vyráběny tak, jak lidé potřebují: individuálně, nekomplikovaně a vhodně ke každodennímu používání.

Kuchyně Ballerina vám padne nejen do oka, ale i do vkusu. Jednoduchá manipulace s dvířky a šuplíky, hladký povrch přizpůsobený potřebám každé kuchařky a každého kuchaře, novodobý design, který ocení lidé se smyslem pro estetiku, a v neposlední řadě systematické uspořádání všeho, co k vaření potřebujete – od lžíce až po sporák. To vše za skvělou cenu.

Prvotřídní kvalitu a technologicky vyspělou funkčnost již dnes naleznete s kuchyněmi Ballerina v každém koutě světa. Právě díky spokojeným zákazníkům může kuchyně Ballerina růst do krásy (a samozřejmě do patřičné kvality).

Skvělou volbou je právě bílá barva. Věděli jste, že kuchaři a kuchařky vařící v kuchyni provedené v bílém designu mají při vaření čistou a jasnou mysl? Bílá kuchyně rovněž opticky zvětšuje celou místnost a dodává prostoru pocit čistoty a nevinnosti. Svůj klid zde najde i člověk, který neustále zaměstnává svou mysl, a touží po odpočinku a relaxaci. Bílá kuchyně je zcela určitě trefou do černého.

Kuchyně Ballerina - bílá

Kuchyně Ballerina - bílá

Kuchyně Ballerina - bílá

Kuchyně Ballerina - bílá

Kuchyně Ballerina - bílá

Kuchyně Ballerina - bílá

Náš tip: Pokud byste o kuchyň značky Ballerina měli zájem, navštivte kuchyňské studio ETD kuchyně Příbram. Kuchyňské studio můžete navštívit na adrese: Trhové Dušníky 141, 261 01 Příbram nebo na internetové adrese www.etd.cz/kuchyne/. Tento rodinný podnik nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi, odborné poradenství, zpracování 3D grafických návrhů, velký výběr barev a dekorů, širokou nabídku spotřebičů, prvotřídní materiály a vysokou kvalitu zpracování, profesionální montáž.